III List Asystenta Kościelnego PFPC ks. dr Wiesława Hudka przed Kongresem

29 czerwca 2017 roku,

Uroczystość Świętych Apostołów

Piotra i Pawła

 

 

Moi bardzo drodzy!

 

 

Witam Was serdecznie w pierwszych dniach wakacji letnich. Jestem przekonany, że wielu z Was zdobyło dobre stopnie i być już, albo za jakiś czas uda się na zasłużony wypoczynek. Wszędzie, gdzie Was zaprowadzi Pan Bóg pamiętajcie, że jesteście w szczególny sposób powołani do głoszenia Ewangelii, tak jak z odwagą i poświęceniem czynili to wielcy Apostołowie, Święci Piotr i Paweł.

 

Mam nadzieję, że za pośrednictwem Waszych opiekunów list ten dotrze do każdej i każdego z Was, aby wyznaczyć zadania na ostatnim etapie przygotowań do IX Kongresu Polskiej Federacji Pueri Cantores z okazji XXV-lecia jej istnienia. Przypominam, że nasze spotkanie odbędzie się w Rzeszowie w dniach 7-10 września 2017 roku pod hasłem: Da pacem Domine tzn. Panie, obdarz nas pokojem.


Pisałem do Was już o znaczeniu sakramentów Eucharystii i Pokuty, które uczą nas, że pokój jest wielkim darem Bożej miłości. W każdej Mszy świętej Jezus daje nam ten pokój za darmo, zaś w każdej spowiedzi pokój odzyskujemy za sprawą miłosierdzia.

 

 


POPRZEDNIE WPISY

Archiwum wpisów

 

WYSZUKAJ W SERWISIE

Tytuł wpisu Treść wpisu